اخبار
1399/9/5 چهارشنبه
رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمان خبر داد:
آغاز ثبت نام دوره فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از ۵ آذر

.

رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمان گفت: ثبت نام بیست و یکمین دوره فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از ۵ آذرماه سال جاری آغاز می شود و تا ۱۲ آذرماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر علیرضا محدثی زرندی افزود: در حال حاضر هماهنگی های لازم با سازمان سنجش آموزش کشور انجام شده و متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور می توانند در مهلت مقرر با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی افزود: زمان برگزاری آزمون این دوره را ۱۷ بهمن ماه اعلام و تاکید کرد: طبیعتاً با توجه به محدودیت های ناشی از کرونا و تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا، این تاریخ ممکن است تغییر کند.

ایشان اظهار داشت: داوطلبان پذیرفته شده در دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور، از ترم دوم وارد دانشگاه می شوند و دروس دوره دانشپذیری آنها که در آزمون فراگیر مورد سنجش قرار می گیرد، به عنوان ترم اول محسوب می شود.

رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمان با عنوان اینکه این دانشجویان از کلیه تسهیلات و مزایای دانشگاه مانند دیگر دانشجویان برخوردار خواهند بود، تصریح کرد: مدرک دوره های فراگیر کارشناسی ارشد، طول دوره تحصیل، تعداد واحدها و همچنین میزان برخورداری دانشجویان از تسهیلات وام، کالا کارت و دیگر خدمات دانشگاه هیچ تفاوتی با دیگر دانشجویان نخواهد داشت و به صورت یکسان است. 

علیرضا محدثی زرندی در پایان یادآور شد: دانشگاه پیام نور  استان کرمان در 32 رشته محل، در  گرایش های مختلف رشته های ریاضی، شیمی، مدیریت، اقتصاد، روانشناسی، علوم تربیتی، زبان و ادبیات فارسی و زمین شناسی دانشجو می پذیرد.

گفتنی است، اطلاعات تکمیلی و لیست رشته های کارشناسی ارشد استان کرمان،  در سایت kerman.pnu.ac.ir و شبکه های پیام رسان دانشگاه به آدرس: kermanpnuk@ موجود می باشد.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر